Клієнтам

Доброго дня!
Шановний колего, я представник весільного порталу міста Кам’янець-Подільський - http://vkp.biz.ua. Пропоную вам співпрацю. Наш проект націлений допомогти працівникам весільної індустрії знайти свого клієнта. А також полегшити молодятам пошуки весільних професіоналів. Адже у період підготовки до весілля молодята витрачають багато часу, сил та енергії на вибір залу і пошук справжніх професіоналів (фотографа, відеографа, декораторів, флористів, кондитера, ведучого, живої музики, dj-я, стиліста, візажиста та інших). Секрет успіху: хороша реклама, тому що від неї залежить, чи оберуть своїм помічником саме вас. Покликання кожного профі - створити весілля мрії, а мета весільного порталу - допомогти вам бути почутими та потрапити на очі потенційним клієнтам.
Молодятам дуже важко зорієнтуватися у переддень такої важливої події та обрати саме тих професіоналів, які підійдуть їхній парі, адже оголошень в Інтернеті безліч: сайти, соцмережі, дошки оголошень...
Тому ми пропонуємо ідеальне рішення - проект "Весілля у Кам'янці-Подільському", який збирає усіх весільних професіоналів нашого міста. Основна мета - подбати про молодят та запропонувати помічників в усіх сферах.
Для уточнення умов співпраці та розміщення оголошення звертайтесь за номером телефону - +38 (067) 91 89 039 – Михайло.