Весільний фотограф Сергій Богач

Головна > Фотографи > Сергій Богач

Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Сергій Богач. Я займаюся весільною, портретною і сімейною фотографією.

Чи задумувались Ви, що таке для Вас є спогади? Яку вони цінність несуть для Вас? Хіба є щось дорожче за радісні та приємні спогади? Для мене фотографія - це найкращий спосіб увіковічнити певний момент з життя. У кожного з нас вдома є хоча б один фотоальбом. Правда, приємно взяти його в руки та погортати, згадати як це колись було? Особливо приємно, коли фотографія емоційна та «жива», яка відображає почуття та настрій у цей момент. Я намагаюсь у кожній зйомці впіймати ці почуття і показати їх на фотографіях.

Замовивши в мене фотозйомку Ви отримаєте гарні враження та настрій, переглядаючи всі дорогоцінні моменти Вашого життя, які залишаться з Вами назавжди!

Якщо Ви хочете замовити у мене зйомку, поставити яке - небудь питання, яке вас цікавить або запропонувати співпрацю, то Ви завжди можете зв'язатися зі мною будь-яким зручним для Вас способом.

Контакти. Весільний фотограф Сергій Богач

Мобільний номер Київстар. Весільний фотограф Сергій Богач +38 (068) 044 99 35

Viber. Весільний фотограф Сергій Богач +38 (068) 044 99 35

E-mail, електронна адреса. Весільний фотограф Сергій Богач sergey.photographer@ua.fm

Facebook, фейсбук. Весільний фотограф Сергій Богач . Instagram, інстаграм. Весільний фотограф Сергій Богач . Вконтакте. Весільний фотограф Сергій Богач